Experience Club

www.experience.net.pl

To już pewne ! W tym roku odwiedzimy po raz kolejny Afrykę. Tym razem będzie to Botswana. Planujemy przejazd autami terenowymi podziwiając przyrodę i miejscową kulturę. Biwaki oczywiście w terenie, tak jak lubimy najbardziej !

Wybrany obraz

Jarek Kazberuk i Robin Szustkowski z LOTTO Team przygotowują się do startu w rajdzie OiLibya w Maroku, który jest ostatnim treningiem rajdowym przed startem w styczniowym rajdzie Dakar 2014. Na zdjęciu nowa ciężarówka TATRA, którą Team startuje po raz kolejny. Trzymamy kciuki za dobry wynik w najbliższym rajdzie !

Wybrany obraz

LOTTO Team to nowa nazwa i jednocześnie główny sponsor zaprzyjaźnionej z nami załogi ciężarówki Jarka Kazberuka i Robina Szustkowskiego. Załoga tym samym zmienia sprzęt, przesiadając się z rajdowego Unimoga do wyczynowej Tatry. Główny cel to start w Dakarze 2014. Nowe auto daje szansę na jeszcze lepszy wynik. Mamy nadzieję, że plan treningowy przyniesie efekty i naszą załogę zobaczymy w czołówce tej super ciężkiej klasy. Na stronie EXP CLUB postaramy się relacjonować przygotowania i pokazać zdjęcia nowej ciężarówki. Trzymamy kciuki !

Wybrany obraz

EXP CLUB przygotowuje kolejny wyjazd - tym razem nasza grupa wybierze się do Peru. Oprócz głównych atrakcji tego ciekawego kraju, planujemy odwiedzić mniej znane i uczęszczane szlaki. Wyjazd traktujemy też jako rekonesans przed planowanym innym wydarzeniem, o którym na razie nie możemy powiedzieć :-)