Experience Club

www.experience.net.pl

Experience Club powstał jako miejsce wymiany niezwykłych doświadczeń zwykłych ludzi.
Właściwie nie robimy niczego niezwykłego, ale przy okazji zdarza się nam przeżyć coś wyjątkowego.

Członkami Experience Club są zarówno ci, którzy tylko od czasu do czasu wyruszają po Przygodę jak i podróżnicy i sportowcy. Są wśród nas artyści i ludzie biznesu. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dyscyplinie, a łączy nas jedna pasja – uczestniczymy w wyjątkowych wydarzeniach. Sami je tworzymy.

Experience Club służy również jako miejsce nawiązywania nowych znajomości i, jak się okazuje, wieloletnich przyjaźni. Być może dlatego, że kierujemy się przede wszystkim zasadą wzajemnego poszanowania. Każdy członek Experience Club znajduje tu coś dla siebie, a przede wszystkim, może podzielić się swoim unikatowym doświadczeniem z innymi !

Experience Club powstał jako miejsce wymiany naszych doświadczeń. Teraz, w odpowiedzi na liczne pytania i sugestie Przyjaciół postanowiliśmy podzielić się przynajmniej częścią naszych historii na tych stronach. Będziesz mógł tutaj obejrzeć zdjęcia, poczytać relacje z naszych wypraw i ekspedycji, dowiesz się o naszych osiągnięciach. Opowiemy też o naszych planach.